Depolama

Depolama

Ümraniye evden eve nakliye hizmetlerimizi ayrıntılı bir şekilde irdeledikten sonra bizimle depolama konusunda çözüm üretebilirsiniz. Yaklaşık 250 ev ve ofis eşyasını bünyesinde barındıran depomuz mevcuttur.  

Ümraniye eşya depolama hizmetleri evden eve nakliye taşımalarından farklı olarak biraz da belgesi çok olan kısmı ilgilendir. Şöyle ki; depolama hizmetimizden faydalanacaksanız, ne kadar süre ile eşyalarınız depomuzda kalacak, depolama konusunda varsa tereddütleriniz, bunun yanında depolama sigortası gibi bilgiler karşılıklı alındıktan sonra belgeler imzalanır ve depolama işlemi başlatılır.

Ümraniye Eşya Deposu

Eşya depolamada paketleme aşaması önemlidir. Havalı patpatlarla eşyanız sarıldıktan sonra üzerine kalın streç ile bir kat daha sarılır böylece hijyenik depolarımızda 7/24 kamera ve güvenlik hizmeti ile eşyalarınız güven ellerde olur. Depolama konusunda daha önce bizimle çalışan kurum ve kuruluşları referanslarımızdan araştırabilirsiniz.

Call Now ButtonFiyat Teklifi Al
ümraniye evden eve nakliyat göktürk evden eve nakliyat sancaktepe evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat eyüp evden eve nakliyat gaziosmanpaşa evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama