Ev Taşıma Kolisi

Ev taşıma kolisi yeni bir eve taşınmak için gerekli olan ve hayati önem taşıyan malzemelerin başında gelmektedir. Ev taşımak için koli tedarik eden firmamız taşınma öncesi eksper servisi ile birlikte sizlere ev eşyalarınızı toplanması için koli getirmektedir.   

Evden Eve Nakliyat Kolisi

Evden eve nakliyat kolisi mutfak eşyalarınızın hatta kıyafetlerinizin toplanmasında son derece yarar sağlamaktadır. Özellikle kolilerin yırtık olmaması ve sağlam olması eşyaların taşınma esnasında zarar görmesini de büyük bir ölçüde engellemektedir. 

Karton koli diye de ifade edilen kolilerin yeni olması ve daha önce hiç bir malzeme taşımasında kullanılmaması son derece önemlidir.  

Karton koli evden eve nakliyat firmamız tarafından özel olarak Anadolu yakasındaki müşterilerimize tedarik edilir. Bunun için büyük marketlere kadar gidip ekstra zamanınızı harcamanıza gerek kalmadan bizleri arayıp ev taşıma kolisi isteyebilirsiniz.  

Ev taşımak için karton koli nakliyat depolarımızda bir çok boyutta olmak üzere bulunmaktadır. Elbise kolisi, Kırılacak eşya kolisi farklı boyutlarda olmaktadır.