Ümraniye Ofis Taşımacılığı

 

Ümraniye evden eve nakliyat adı altın ofis eşyalarınızı büyük bir özenle taşıyoruz. İş yeri taşımalarında %20 indirim farkını bizimle yaşayın. Ümraniye ofis taşıma hizmetlerinde doğru adrestesiniz.

Ümraniye Ofis taşıma paketleme ve banknot dediğimiz etiket sistemi son derece önem arz etmektedir. Etiket sayesinde hangi dosyanın ya da belge veya elektronik cihazın ofis toplama esnasında nereden alındığını belirtir.

Bu sistem sayesinde yeni ofise yerleşmek son derece kolay olur. Ofisinizi taşıtmayı düşünüyorsanız önceden firmamız ile iletişime geçip ücretsiz eksper servisimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde taşınacak eşyalarınız hakkında ön bilgi elde edilir, ve bu doğrultuda yapılacak işlemler belirlenip yerine getirilir.

Ümraniye Kurumsal Şirket Taşıma

Ayrıca ofis taşıma esnasında kolileme sistemi önemlidir. kolileme genellikle dosya, klasör vb. araç gereçlerin kullanımında tercih edilir. Bilgisayar ve donanımları patpatlarla sarıp araç içinde sarsılmayacak şekilde istiflemek işin son ve en önemli aşamasıdır. Ofis taşıma konusunda sizlere fiyat ve diğer bilgilerimizi bizimle iletişim kurmanız halinde ayrıntılı bir şekilde sunuyoruz. Eşyalarınıza bedeli karşılığında sigorta hizmeti sunuyoruz.

ümraniye ofis taşıma